окт. 032019

Приятни и забавни мигове в гр. „Мики Маус“

Уважаеми родители, щастливи сме, че избрахте нашата детска градина и специално екипа на гр. „Мики Маус“. Бъдете уверени, че даваме на децата много обич, приятна обстановка, весели и незабравими мигове.

окт. 032019

„Движа се безопасно“

В ДГ „Росица“ бе организирана изложба на тема „Движа се безопасно“. Децата, заедно със своите родители, рисуваха и изработиха прекрасни проекти, с което доказаха своите знания и умения по БДП.

сеп. 132019

…И ще викнем ние задружно: Здравей, детска градина „Росица“! Уважаеми деца, родители и гости, това ще се случи на 16.09.2019г. от 17.30ч. в двора на детската градина. Заповядяйте!

май 312019

Предмет на поръчката – „Доставка на пресни плодове и зеленчуци за нуждите на ДГ „Росица“ – гр. Пловдив” 1. Обява Time stamp: May 31 13:53:28 2019 GMT (Оттук може да изтеглите сертификата за време) 2. Документация за участие Time stamp: May 31 13:04:09 2019 GMT (Оттук може да изтеглите сертификата за време) 3. Съобщение за […]

май 222019

Празник на безопасното движение

Днес децата от гр. „Радост“ и гр. „Слънце“ показаха какво са научили през учебната година по БДП. Вълнуваща бе срещата им с представител на КАТ. Участваха в състезателни игри, представиха се отлично и заслужено получиха награди.

май 102019

На театър

Днес на гости на децата от ДГ „Росица“ бяха артистите от Театър „Деси и Дани“, Хасково, с прекрасната си постановка „Приказни вълшебства“. Артисти и деца, с вълшебно чадърче, неусетно навлязоха във фантастичния свят на малкото мишле и съпреживяха с много емоции невероятните му приключения.

апр. 302019

Пролетен спектакъл в гр. „Радост“

Деца от гр. „Радост“ изненадаха своите родители с прекрасен пролетен спектакъл. Те пяха, танцуваха, рецитираха с много емоции и настроение, а гостите им ги аплодираха бурно и благодариха на екипа за обичта и всеотдайността към децата им.