мар. 112024

Посещение в СУ "Св.св.Кирил и Методий"

Децата от IV-б ПГ група „Слънце“ бяха поканени на поредица от събития в СУ „Св.св.Кирил и Методий“ гр. Пловдив: – Танцово ателие „Да тропнем заедно хорце“ – децата танцуваха, пяха и се забавляваха заедно. Учениците показаха на своите малки приятели, че в училище учебниците също са интересни, а класните стаи никак не са страшни. – […]

ное. 172023

Есенни багри

Вдъхновени от красивите есенни багри, децата от III-ПГ гр. „Дъга“ и техните семейства изработиха от природни материали интересни апликации и ефекти.

сеп. 152023

Седмицата на мобилността

По повод седмицата на мобилността, проведохме състезания в групите „Дъга“, „Слънце“ и „Радост“. Децата показаха своите умения и бързина с тротинетки и велосипеди.

мар. 222023

Световен ден водата

Участие на деца от гр. „Радост” в организирания от Община Пловдив празник за Световния ден водата.

мар. 072023

С обич за мама

С много песни, танци, игри и настроение децата от гр. „Радост“ поздравиха своите родители. Те пък ги изненадаха с почерпка.